Nautige küpsetusahju soojust ja küpsetamisvõimalusi

Meie laialdane küttekollete valik pakub ka erinevaid võimalusi kokkadele. NunnaUuni abil saate kütta oma kodu ja valmistada tervislikku toitu iga päev.

NunnaUuni toiduvalmistamise küttekolded võimaldavad teha kõrget temperatuuri vajavaid küpsetatud toite, küpsetada roogasid aeglaselt ahjus mõõdukal temperatuuril ning vajaduse korral keeta või praadida toitu ahjupealsel.

NunnaUuni ehtne kiviahi võimaldab pikka küpsetusaega, nii et saate ette valmistada maitsvaid koduseid roogasid ilma elektrit vajamata.

 

 

 

 

 

Küta kodu soojaks, küpseta toitu või tee mõlemat

NunnaUuni küpsetusahjuga küttekollete, küpsetusahjude ja ahjude puhul armastame kõige rohkem seda, et neid võib muretult kasutada vaid kütmiseks ning nende keetmis- ja küpsetamisvõimalusi võib kasutada vajaduse korral millal tahes.

Maitsva ja toitva roa valmistamine NunnaUunis ei saa olla lihtsam – kas teie maitsemeeled eelistavad hautisi, mis peavad mõnda aega tasasel tulel keema, või küpsetatud toitu, mis vajab kõrget ahjutemperatuuri.

Küpsetusahi on ka aeglase küpsetamise entusiastide valik. Toidud, mis vajavad mõõdukal temperatuuril aeglast küpsetamist, saavad NunnaUuni ahjus uskumatult maitsvad. Seda seepärast, et NunnaUuni küpsetusahjud sobivad suurepäraselt roogade jaoks, mis vajavad pikemat küpsetusaega.

Nostalgilistele klassikalistele roogadele lisaks ärge kartke proovida paljusid erinevaid retsepte küpsetusahjus.

NunnaUuni küpsetusahjuga küttekolle
Küpsetusahjuga küttekolde kasutamine laseb teil valmistada toitvaid roogasid kulutõhusalt isegi suuremale hulgale inimestele. Õrn järelsoojus laseb putrudel ja vormiroogadel õrnalt tasasel tulel keeda ja pehmendab liha nii, et see on mahlakas ja maitsev.
Keetmine NunnaUuni küpsetusahjus

Tihe looduslik Mammutti voolukivi tagab küpsetatud toidu mahlakuse

NunnaUuni mitmekülgsed Gourmet’ küttekolded – küpsetusahjuga küttekolded, küpsetusahjud ja ahjud – pakuvad kahekordset kasu: nauditavat soojust koju ja isuäratavaid gurmee-elamusi perele.

NunnaUuni küttekolded kasutavad looduslikku kivi, mida tuntakse Mammutti voolukivina. Voolukivi on tihke looduslik materjal, mis ei neela niiskust automaatselt. See tähendab, et toit jääb kiviahjus mahlakas ja maitseb paremini kui elektriahjus küpsetatu.

Mammutti voolukivil, mida kaevandatakse Nunnanlahtis, on unikaalsed omadused. See hoiab soojust palju tõhusamalt kui teised materjalid, eraldades seda pika aja jooksul.

NunnaUuni – kokkade ja pagarite valik

Maitsete armastajad valivad NunnaUuni, mis hoiab toidu küpsetamise ajal mahlakana. Võtke ühendust lähima jaemüüjaga ja tehke üks reis maitsete riiki.

Puupliit on head maitset hindava kütja valik

Soojust salvestav pliidiplaadiga uus ahi Anni ühendab mitmekülgsed soojusomadused ja toiduvalmistamise võimalused kompaktse suurusega. See NunnaUuni soojust salvestav seebikivist ahi sobib traditsioonilise puupliidi asendamiseks. See kütab väga hästi ruumi ja keraamilisel pliidiplaadil saab kütmise ajal süüa valmistada. Anni abil saate kütta oma kodu või suvilat, tagades toiduvalmistamise võimaluse ka elektrikatkestuse korral. Kuum pliidiplaat soojendab ruumi kiiresti ja seebikivi struktuur salvestab soojust, andes seda pika aja jooksul ja ühtlaselt välja.

Testitud puhas põlemine

Väike ja elegantne Anni puupliit sobib nii kodukööki kui ka suvilasse, säästes põrandapinda. Erinevalt puupliitidest on Anni pliidil suur klaasuks, läbi mille saab leeke imetleda. Kuldse tule kaunilt põlevate leekide puhtus on tõestatud. Anni on testitud soojust salvestava ahju testiga EN15250, mille käigus mõõdetakse heitkoguseid reaalses kasutuses vastavalt kasutusjuhendile. See on tüübikinnituse saanud soojust salvestav ahi ja jääb selgelt alla EcoDesigni heitkoguste piirmäärasid.

Küpsetusahjuga Solo või Duo küttekolde valimine

Meie lai küpsetusahjuga küttekollete valik sisaldab kaht tüüpi küpsetusahjuga küttekoldeid: Solo küpsetusahjuga küttekolded, mis kasutavad küttekolde soojust, ja Duo küpsetusahjuga küttekolded, mis võimaldavad puid põletada kas küttekoldes või küpsetusahjus.

Solo – alati puhas küpsetusahi

NNunnaUuni on välja arendanud üsna käepärase küpsetusahju, mis jääb alati puhtaks. Solo küpsetusahju köetakse ahju all oleva küttekoldega, jäädes alati puhtaks, ilma tuhata. Igapäevane elu on lihtsam, kui küpsetusahi jääb puhtaks. Olenevalt mudelist võib temperatuur tõusta kuni 200+ kraadini, seega saate küpsetada pagaritooteid ning valmistada vormiroogasid ja hautisi.

Võite ahju kütta ja jätta vormiroa järgmisel hommikul sinna tasasele tulele keema, kui tööle lähete, ning õhtul tagasi tulles leiate maitsva toidu ees ootamas. Võite panna oma hommikupudru ka ööseks ahju – on küllalt võimalusi pikaaegse soojuse säilitamise ärakasutamiseks.

Duo – kuumküpsetus

Pädeva pagari valik! Küpsetusahi või Duo küpsetusahjuga kütekolle on koka ja sagedase kütja valik. Küpsetusahjus puid põletades saate kuumaks kütta kivist grilli, mis on pitsade või pirukate jaoks täiuslik.

Duo mudelitel on kütmiseks ja küpsetusahju jaoks eraldi tulekambrid. Põletage puid küttekoldes või küpsetusahjus, ükskõik kumba tarvis on.

Maksimaalne temperatuur selles NunnaUuni küpsetusahjus on märksa kõrgem kui Solo küpsetusahjus, ulatudes 300+ kraadini, nii et seda saab kasutada Karjala pirukate küpsetamiseks ja muidugi igasuguste muude roogade valmistamiseks, mis vajavad keetmist või tasasel tulel keemist.

NunnaUuni – ainus üleni voolukivist küttekollete tootja Soomes

Soojust salvestav küttekolle kodu või suvila küttelahendusena

Soojust salvestav küttekolle kodu või suvila küttelahendusena

NunnaUuni küttekolle võimaldab taastuva puidu hõlpsat kasutamist kodu kütmiseks. Ainult voolukivist tehtud küttekolle annab mahedat soojust kogu päeva jooksul vaid ühe lühikese kütmiskorraga.

Küttelahenduse jaoks

Leidke lähim edasimüüja ja paigaldusteenus

Kas soovite uurida NunnaUuni tootevalikut lähemalt? Kas vajate abi paigaldamisel? Siit võite leida lähima edasimüüja ja ettevõtte pakutud paigaldusteenused.

Leidke lähim edasimüüja ja paigaldusteenus

Kas on küsimusi toote kohta?

Kas teil on küsimusi meie toodete kohta? Meie eksperdid vastavad meeleldi kõigile teie küsimustele.

Võtke meiega ühendust