Mammutti voolukivi

Meie tooted valmistatakse ainult meile omasest unikaalsest kivist. Nunnanlahti kaevandusest Ida-Soome mägedes tuleb põline Mammutti voolukivi, võrratu küttekollete ehitusmaterjal. Mammutti voolukivi on pehme, vastupidav ja soojust juhtiv looduslik kivi. Mammutti voolukivi on Soome magnesiitvoolukivi liik, mida kasutatakse NunnaUuni küttekolde ehitusel.

NunnaUuni tooted on ehitatud eranditult Mammutti voolukivist

Mammutti voolukivi, mida kasutatakse NunnaUuni küttekolletes, kaevandatakse meie oma leiukohast Nunnanlahtis. Voolukivi liike on palju, aga ainult Mammutti voolukivi liik sobib hästi küttekollete tuleruumi jaoks.

Selle rauarikas magnesiit reageerib kõrgele temperatuurile sel viisil, et muudab kasutamisel tulekambri kivid üha rohkem vastupidavamaks. See unikaalne omadus teeb tulekambri eriti vastupidavaks ja tagab, et see ei vaja kaitseks isolatsioonimaterjale.

Lugemine: Mis on Mammutti voolukivi?

 

Meie tootevalikus on Mammutti voolukivist ehitatud soojust salvestavad küttekolded, toiduvalmistamise küttekolded, Deko ahjud ja stiilsed voolukiviplaadid.

Tutvuge meie tootevalikuga

Energiatõhus ja elegantne

Mammutti voolukivi mineraalne koostis ja tihe mikrostruktuur teeb sellest eriti energiatõhusa küttekolde materjali. Suure tiheduse tõttu on voolukivi ka väga läbitungimatu ja seega ei absorbeeri mustust ega saasteaineid. See tähendab, et meie elegantsed ja pilkupüüdvad Mammutti voolukivist tooted jäävad stiilseks ja on aastakümnete jooksul hõlpsasti puhtad hoitavad.

Mammutti voolukivist tooted on õige valik neile, kes hindavad vastupidavust, Soome disaini ja veatut töökindlust. Mammutti voolukivi unikaalne struktuur võimaldab kõval periklassi kihil jääda pinnal terveks, nii et temperatuur tulekambris võib tõusta väga kõrgele. Me valime NunnaUuni toodete voolukivist tulekambrite jaoks välja kõige peeneteralisema Mammutti voolukivi. See unikaalne materjal tagab, et NunnaUuni tooted ei vaja isoleerivaid kaitseplaate ega valatud struktuure.

Leidke lähim edasimüüja ja paigaldusteenus

Kas soovite uurida NunnaUuni tootevalikut lähemalt? Kas vajate abi paigaldamisel? Siit võite leida lähima edasimüüja ja ettevõtte pakutud paigaldusteenused.

Leidke lähim edasimüüja ja paigaldusteenus

Kas on küsimusi toote kohta?

Kas teil on küsimusi meie toodete kohta? Meie eksperdid vastavad meeleldi kõigile teie küsimustele.

Võtke meiega ühendust