Meeldiv soojuskiirgus voolukivist küttekoldega

Kui soovite koju mõnusat soojust ja meeldivat soojuskiirgust puhtast puude põlemisest, on NunnaUuni soojust salvestav ahi parim valik.

NunnaUuni ahi annab meeldiva soojuse kogu päevaks vaid paaritunnise kütmiskorra järel.

Läheb kiiresti kuumaks – annab imetlusväärselt soojust pika aja jooksul

Mammutti voolukivi ületamatu salvestusvõime laseb sellel vaid 2 tunniga kuumaks minna. Näiteks Joya mudel salvestab tohutult 56 kWh kuumust, mis lastakse tuppa soojuskiirgusena väga mõõdukal moel ja pikema aja, kuni 24 tunni jooksul. See annab ühtlase sisekliima ilma ebameeldivate temperatuurikõikumisteta.

Kuidas NunnaUuni küttekolle töötab

Valides NunnaUuni soojust salvestava küttekolde, saate hoida oma kodu või suvila soojana isegi elektrikatkestuse või küttesüsteemi rikke korral.

Soojust salvestava küttekolde ainulaadne soojus

Küdemise ajal salvestab NunnaUuni küttekolle soojuse oma konstruktsioonis ja laseb seda tuppa meeldiva kiirusega, kuni kahe päeva jooksul pärast tule kustumist. Erinevalt soojust salvestavast küttekoldest ei salvesta ahjud soojust, vaid lasevad selle küdemise ajal otse tuppa. See tähendab, et toatemperatuur võib kergesti liiga kõrgeks minna.

Pictured: The heat release rate (kW/24h) of a stove and a NunnaUuni heat-storing fireplace after one heating period. You can see the difference in the heat levels. NunnaUuni fireplaces can provide pleasant warmth for over a day.
Pildil kujutatud: Ahju ja NunnaUuni soojust salvestava küttekolde kuumenemiskiirus (kW/24 h) ühe kütmiskorra järel. Näete kuumustasemete erinevust. NunnaUuni küttekolded võivad anda meeldivat soojust rohkem kui päevaks.

Ainulaadne kogus salvestatud soojust

NunnaUuni is well suited for everyday heating, because it quickly stores a large amount of heat.
NunnaUuni sobib hästi igapäevaseks kütteks, sest see salvestab kiiresti suure soojakoguse.

NunnaUuni salvestab kõige rohkem soojusenergiat oma suuruse kohta. See saavutatakse kahe unikaalse teguri kaudu. Tänu kolde kuumuskindlale Mammuti voolukivile saab küttekolde sisemuse kiiresti kõrge temperatuurini kuumutada. Kõrge temperatuurini kuumutamine on teiselt poolt võimalik tänu patenditud Kuldse Tule gaasistusmeetodile. See võimaldab puid koldes põletada pidevalt gaasistades, nii et gaasid põlevad tõhusalt kõrgel temperatuuril peaaegu täiuslikul ja puhtal moel.

Meeldiv soojuskiirgus

NunnaUuni soojust salvestavast küttekoldest kiirguv soojus tundub nahal meeldiv. Salvestatud soojus kolde Mammutti voolukivist kiirgub nagu päike, soojendades ümbritsevaid pindu pidevalt. Ahjusoojus tundub teistsugune, sest kuumutatakse õhku ennast. Õhuvool tekitab tuuletõmbuse tunde, kuna soe õhk tõuseb üles ja külm õhk langeb alla.

Pictured: The heat release rate (kW/24h) of a stove and a NunnaUuni heat-storing fireplace after one heating period. You can see the difference in the heat levels. NunnaUuni fireplaces can provide pleasant warmth for over a day.
NunnaUuni soojus kiirgub, soojendades ümbritsevaid pindu pidevalt. Ahjud soojendavad õhku, tekitades tuuletõmbuse tunde.

Küttekollete toimivusdeklaratsioonid aitavad valida tõhusa küttelahenduse

Alates 2018. aastast on kõik küttekollete tootjad kohustatud avaldama küttekolde võimekuse kohta EL-i seadusandluse kohaselt toimivusdeklaratsiooni. Sellega on küttekolde võimekused saanud võrreldavaks, hõlbustades sobiva väljavalimist.

Soojust salvestavat küttekollet saab eristada tootja avalikustatud soojusenergia koguse või kilovatt-tundide (kWh) järgi, mida võib leida soojust salvestava küttekolde toimivusdeklaratsioonist. Ahju saab selle asemel eristada küttevõimsuse (kW) järgi. Iseenesest ei ütle kilovatt-tund (kW) üksi midagi soojuse salvestamise võime kohta.

Küttetulemuse (kWh) kütmiskorra kohta erinevate kollete jaoks saab kindlaks määrata küttekolde toimivusdeklaratsiooniga. Mida rohkem energiat (kWh-des) küttekolde konstruktsioon suudab salvestada ning kui kaua ja pidevalt see soojust vabastab, seda meelepärasemat soojust saate. Meie tootevalikust võib leida iga NunnaUuni soojusandmed.

Tutvuge meie küttekollete valikuga

Valides turu parima küttetulemusega küttekolde või küpsetusahju NunnaUuni küttekollete valikust, säästate gaasi või elektrit.

NunnaUuni – soojuse mugavus igasse kodusse

Nautige küpsetusahju soojust ja küpsetamisvõimalusi

Nautige küpsetusahju soojust ja küpsetamisvõimalusi

Tehke oma igapäevane elu lihtsamaks ühel ajal küttes ja maitsvat toitu valmistades. NunnaUuni pakub naudingut kõigile meeltele: valmistatud toidu või küpsetatud roogade lõhna, tule soojust ja leekide tantsu.

Toiduvalmistamiseks

Leidke lähim edasimüüja ja paigaldusteenus

Kas soovite uurida NunnaUuni tootevalikut lähemalt? Kas vajate abi paigaldamisel? Siit võite leida lähima edasimüüja ja ettevõtte pakutud paigaldusteenused.

Leidke lähim edasimüüja ja paigaldusteenus

Kas on küsimusi toote kohta?

Kas teil on küsimusi meie toodete kohta? Meie eksperdid vastavad meeleldi kõigile teie küsimustele.

Võtke meiega ühendust