NunnaUuni Kuldne Tuli

NunnaUuni tooted tagavad puude puhta ja tõhusa põlemise, hoides seejuures nii keskkonda kui ka puid.

Kuldne Tuli põletab puid puhtalt

Puhta ja energiatõhusa põlemise märkamiseks ei pea olema just ekspert, piisab vaid pilgust korstnale. Mittepuhta põlemise korral ajab korsten välja tumedat ja lõhnavat suitsu, küttepuude puuduliku põlemise produkti. NunnaUuni Kuldse Tule meetodi korral hõljub selle asemel taeva poole valge vine. Seega ei kaeba naabrid suitsu üle ka tihedasti asustatud piirkonnas.

Meie võit innovatsiooniauhindade võistlusel on meie keskkonnahoidliku tootevaliku suurepärane tõestus.

Kuldne Tuli – Mis see selline on?

Põlev puu läheb kuumaks ja gaasistub, eraldades kuumi süsivesinikke. Gaasistamine on põhiline küttepuude ideaalse põlemise tagamiseks. Alles pärast seda tuleks muretseda küllaldase põlemisõhu pärast. Kuldse Tule gaasistuspõlemismeetod ja täpne õhuvoolu juhtimine võimaldavad puudel põleda NunnaUunis kõrgel temperatuuril, kuni 1200 kraadi Celsiuse järgi. Just niimoodi saavutab küttekolle oma kõrge energiatõhususe ning minimeerib kahjulikud tahmaosakesed ja PAH-ühendid.

Kuidas see töötab

  1. Põlemisõhk tuuakse Kuldse Tule resti alla kas ruumi õhust või otse väljast. Restikonstruktsiooni alt tulles jahutab see õhk resti, ise samal ajal soojenedes.
  2. Väike osa põlemisõhust juhitakse Kuldse Tule restil olevate aukude kaudu põlemiskihi alla primaarõhuks, hoidmaks puude ühtlast gaasipõlemist. (See on oluline vahe traditsioonilise kolderestiga, kus kogu põlemisõhk juhitakse puude alla, mis tekitab juhitamatu põlemise.)
  3. Suurem osa eelkuumenenud põlemisõhust juhitakse Kuldse Tule resti servadest puude ümber ja peale sekundaarõhuks, põletamaks puudest ühtlaselt vabanevaid gaase 800–1200 °C kuumusel.

 

Golden Fire working principle

NunnaUuni – soojuse mugavus igasse kodusse

Soojust salvestav küttekolle kodu või suvila küttelahendusena

Soojust salvestav küttekolle kodu või suvila küttelahendusena

NunnaUuni küttekolle võimaldab taastuva puidu hõlpsat kasutamist kodu kütmiseks. Ainult voolukivist tehtud küttekolle annab mahedat soojust kogu päeva jooksul vaid ühe lühikese kütmiskorraga.

Küttelahenduse jaoks

Nautige küpsetusahju soojust ja küpsetamisvõimalusi

Nautige küpsetusahju soojust ja küpsetamisvõimalusi

Tehke oma igapäevane elu lihtsamaks ühel ajal küttes ja maitsvat toitu valmistades. NunnaUuni pakub naudingut kõigile meeltele: valmistatud toidu või küpsetatud roogade lõhna, tule soojust ja leekide tantsu.

Toiduvalmistamiseks

Leidke lähim edasimüüja ja paigaldusteenus

Kas soovite uurida NunnaUuni tootevalikut lähemalt? Kas vajate abi paigaldamisel? Siit võite leida lähima edasimüüja ja ettevõtte pakutud paigaldusteenused.

Leidke lähim edasimüüja ja paigaldusteenus

Kas on küsimusi toote kohta?

Kas teil on küsimusi meie toodete kohta? Meie eksperdid vastavad meeleldi kõigile teie küsimustele.

Võtke meiega ühendust