Vähem puid, rohkem soojust

Kas teie ahi kaotab soojust liiga kiiresti?

Eestis on kõige tavalisem ahjumaterjal tellis. See ja teised ahjudes kasutatavad valatud materjalid on poorse struktuuriga, mis muudab need soojust isoleerivaks. Poorsetel materjalidel ei ole piisavalt tõhusat soojuse salvestusvõimet ja põlemisel tekkiv soojus pääseb korstnasse. Selle tulemusena ei ole salvestatud soojus piisavalt pikaajaline ja juba järgmiseks hommikuks on ahi külm. Peate põletama rohkem puitu, et säilitada soovitud temperatuuri.

NunnaUuni küttelahendus

Soojustsalvestavad NunnaUuni ahjud on valmistatud meie tihedast ja kuumakindlast voolukiviliigist. Tihedus muudab selle suurepäraseks salvestusmaterjaliks, varudes soojust kuni 10 korda kiiremini ja 2 korda rohkem kui poorsed tulekindlad materjalid. NunnaUuni ahjude suurepärase soojuse salvestusvõime tõttu ei pääse soojus korstnasse.Puidust saadakse täielik kasu ja soojust jätkub isegi mitmeks päevaks.

NunnaUuni voolukivi ahi

NunnaUuni: 100% voolukivi ja üle 50% suurem soojussalvestus

NunnaUuni eristub teistest soojust salvestavatest voolukiviahjudest tänu kuumuskindlale voolukiviliigile. Sellest tulenevalt on NunnaUuni ahjude põlemiskambrid valmistatud 100% voolukivist, mis võimaldab 50% suurema soojuse salvestamise kui teiste sama suurusega ahjude puhul. Kõige võimsamad NunnaUuni ahjud suudavad salvestada soojust isegi üle 70 kWh, millest jagub soojust kuni 48 tunniks.

Rahulolevad kliendid üle 40 aasta

NunnaUunil on rohkem kui 40-aastane kogemus ja tuhandeid rahulolevaid kliente üle Euroopa. Kas soovite, et lähim edasimüüja võtaks teiega ühendust ning aitaks leida sobiva NunnaUuni küttekolde vastavalt teie kodu soojusvajadusele?

Huvi korral jätke päring – võtame teiega ühendust!

Leidke lähim edasimüüja ja paigaldusteenus

Kas soovite uurida NunnaUuni tootevalikut lähemalt? Kas vajate abi paigaldamisel? Siit võite leida lähima edasimüüja ja ettevõtte pakutud paigaldusteenused.

Leidke lähim edasimüüja ja paigaldusteenus

Kas on küsimusi toote kohta?

Kas teil on küsimusi meie toodete kohta? Meie eksperdid vastavad meeleldi kõigile teie küsimustele.

Võtke meiega ühendust