Tulekambrile valitud Mammutti voolukivi tüüp

Voolukivi on koostiselt ja struktuurilt eritüübiline looduslik materjal. Neil kõigil on üks ühine omadus, milleks on nende kõrge talgisisaldus, mis muudab nad pehmeteks looduslikeks kivideks. NunnaUuni enda leiukohast pärit Mammutti voolukivi tüübid koosnevad eelkõige poolenisti talgist ja poolenisti magneesiidist. Talk on intensiivse surve all muutunud kildaliseks ja kihiliseks ning samal ajal ka kihistunuks koos peeneteralise magnesiidiga. Magnesiit muutub temperatuuril üle 520 °C periklaasiks (MgO).

Tulekambri pind on kuumuse käes kõvastunud.

NunnaUuni tulekambris kasutatakse voolukivi, mis sisaldab peeneteralist magneesiiti. Pinnal moodustunud periklaas ja voolukivi talk pressitakse tulekambri äärmise kuumuse käes kokku, mille tagajärjel tekib väga kõva pind. See pind talub aastakümnete pikkust kasutust ja võimaldab soojust kiiresti salvestada. NunnaUuni tulekambrid on voolukiviga täielikult vooderdatud ja ei vaja isoleerivaid kaitseplaate ega valatud konstruktsioone.

Leidke lähim edasimüüja ja paigaldusteenus

Kas soovite uurida NunnaUuni tootevalikut lähemalt? Kas vajate abi paigaldamisel? Siit võite leida lähima edasimüüja ja ettevõtte pakutud paigaldusteenused.

Leidke lähim edasimüüja ja paigaldusteenus

Kas on küsimusi toote kohta?

Kas teil on küsimusi meie toodete kohta? Meie eksperdid vastavad meeleldi kõigile teie küsimustele.

Võtke meiega ühendust