Kuidas Mammutti voolukiviliigid toimivad küttekolde erinevates osades

Kuldse Tule gaasipõletusmeetod toodab puhast soojust suurel võimsusel. Mammutti voolukivi liik, mis on terve ja struktureerunud looduslik kivi, edastab erinevalt valamise teel valmistatud küttekolde materjalidest soojust kiiresti küttekolde konstruktsioonidele. See võimaldab soojust tõhusalt akumuleerida. Puid saab põletada kiiresti kõrgel kuumusel, kuid see ei lenda korstnast õhku.

Suurepärane soojusjuhtivus, hea soojusakumuleerivus ja Mammutti voolukivi liigi kuumakindlus on soojanaudingu garantii. Kuldse Tule gaasipõlemismeetod tagab akumuleerivate NunnaUuni küttekollete puhta põlemise puude ühtlase gaasistamise teel ning gaaside põletamisel kõrgel temperatuuril.

Mammutti voolukivi juhib soojust kiiresti struktuurikihtide suunas ja aeglasemalt nende kihtidega risti. Küttekolde konstruktsioonides kasutatakse sellist soojusjuhtivuse ja kivi struktuuri suuna vahelist suhet optimaalse soojusjuhtivuse saavutamiseks.

  1. Põlemiskambris kasutatakse peenekoelist suunatud struktuuriga Mammutti voolukivi, mis tänu pealispinnale tekkivale pruunika periklaasi kihile talub hästi kuumust. Põlemiskambris paigutatakse kivid struktuuriga nii, et soojus liiguks kiiresti pinnalt sügavamale. Oluline osa soojusest salvestatakse juba põlemiskambris.
  2. Lõõrides paigutatakse kivid pinnastruktuuri arvestades samamoodi nagu põlemiskambris. Nii saab ka ülejäänud soojuse lühikese maa jooksul akumuleerida. Mammutti voolukivi juhib soojust kiiresti struktuurikihtide suunas ja aeglasemalt nende kihtidega risti. Küttekolde konstruktsioonides kasutatakse sellist soojusjuhtivuse ja kivi struktuuri suuna vahelist suhet optimaalse soojusjuhtivuse saavutamiseks.
  3. Küttekolde pinnal kasutatakse suunatud struktuuriga Mammutti voolukive nii, et soojus liigub aeglaselt pinna suunas kogu küttekolde alal, ühtlustades soojuse edastamist.

Leidke lähim edasimüüja ja paigaldusteenus

Kas soovite uurida NunnaUuni tootevalikut lähemalt? Kas vajate abi paigaldamisel? Siit võite leida lähima edasimüüja ja ettevõtte pakutud paigaldusteenused.

Leidke lähim edasimüüja ja paigaldusteenus

Kas on küsimusi toote kohta?

Kas teil on küsimusi meie toodete kohta? Meie eksperdid vastavad meeleldi kõigile teie küsimustele.

Võtke meiega ühendust