Calor mudel sobib suurepäraselt tänapäevastesse energiatõhusatesse majadesse

NunnaUuni soojust salvestavad uue põlvkonna Calor küttekolded täiustavad meie soojust salvestavate läbinisti voolukivist valmistatud küttekollete ja kerge struktuuriga Deko küttekollete valikut. Kuumuskindel Mammutti voolukivi tüüp võimaldab Calor küttekolletel põleda puhtalt ning pakub tänapäevastele kodudele meeldivalt pehmet ja kauakestvat soojust.

NunnaUuni uus lihtsajooneline küttekolle Calor Hexa ja selle meeldiv soojus sobivad suurepäraselt geotermiliselt köetavasse ja lekkekindlasse majja MinunVALO, mis ehitati Mikkelis toimunud Soome kodumessi jaoks.

Puhas ja ainulaadne soojus vastab lekkekindla konstruktsiooni nõuetele

Mikkelis toimunud Soome kodumessi jaoks ehitatud maja MinunVALO kujundamise lähtepunkt oli energiatõhusus ja puhas toaõhk. Sellesse lekkekindlasse, eraldi konditsioneeritud ja energiatõhusasse majja, mida köetakse geotermaalenergiaga, sobivad autentse NunnaUuni küttekolde puhas põlemine ja Calor Hexa meeldiv soojus suurepäraselt.

Küttekolde südamikuks on patenteeritud Mammutti voolukivi tüübist tehtud injektorkomponent, mis salvestab tänu Mammutti voolukivi tüübi väga heale soojusjuhtivusele kiiresti rohke soojuse, mis tekib põlemisel läbi komponendi nelja kanali.

Calor voolukivist küttekoldeid on kontrollitud soojust salevestavate küttekollete katse CE EN 15250 kohaselt, mis on kõige realistlikum katseprotseduur Euroopas. Selle katse korral mõõdetakse suitsugaasi heitmeid kogu põlemisetapi jooksul, alates tule süütamisest kuni selle kustumiseni. Katse tõestab, et soojustsalvestavad Calor küttekolded tekitavad minimaalselt kahjulikke heitmeid, ei koorma keskkonda ebameeldivate lõhnadega ega kahjusta tervist.

Injektorkomponent kogub suitsugaasi soojust, mis jahutatakse enne lõõri jõudmist ohutu temperatuurini. Pärast üht kütmiskorda toodab soojust salvestav küttekolle Calor meeldivat soojust kuni 24 tundi.

Soojust salvestavate küttekollete Calor struktuuri on testitud Saksa heakskiiduprotseduuri kohaselt nii, et küttekolle oleks toaõhust sõltumatu. See tähendab, et põletamiseks vajalik õhk saadakse küttekoldesse otse õuest. Tootekatsetega on samuti näidatud küttekolde lekkekindlust pikaajalise kasutuse korral, mistõttu Calor on ainulaadne küttekolle kaasaegsele energiatõhusale ja lekkekindlale majale.

Ajatu disain ja loomulik hall voolukivi

Tootevaliku Calor välimuses domineerib ehtne hall looduslik kivi, Mammutti voolukivi tüüp, mis on ühendatud lihtsajoonelise ja stiilse kujundusega. Imepärased väljanägemise valikud ja ainulaadsed kivipinnad pakuvad palju võimalusi küttekolde paigutamiseks ruumis ning selle sobitamiseks mitmesuguste sisekujundusstiilidega.

Küttekolde Calor Rondo kujundus pakub küttekoldele uut ja mängulist väljanägemist. Voolukivi paigutamine ringjalt kaldub tavapärastest lahendustest kõrvale. Kivide vahelt läbikumav esiletõstmise värv annab küttekolde välimusele rõõmsama ilme.
Calor Quadra küttekolde selged jooned sobituvad paljude sisekujundusstiilidega. Küttekolde Mammutti voolukivi injektorkomponent kiirgab soojust ühtlaselt ja pikema aja jooksul.
Küttekoldel Calor Ellipse on huvitav ja modernne välimus tänu oma mänguliselt kaardus külgedele ja soonistega voolukivipinnale.

Leidke lähim edasimüüja ja paigaldusteenus

Kas soovite uurida NunnaUuni tootevalikut lähemalt? Kas vajate abi paigaldamisel? Siit võite leida lähima edasimüüja ja ettevõtte pakutud paigaldusteenused.

Leidke lähim edasimüüja ja paigaldusteenus

Kas on küsimusi toote kohta?

Kas teil on küsimusi meie toodete kohta? Meie eksperdid vastavad meeleldi kõigile teie küsimustele.

Võtke meiega ühendust